arrowUp

Postup prodeje

Rádi pro Vás zrealizujeme prodej všech typů nemovitostí od bytů, domů, činžovních domů, přes komerční a rekreační objekty, až po garáže.

Celý prodej proběhne v následujících několika krocích.  

Sejdeme se spolu na úvodní schůzce u nás v Nekázance, kde Vám řekneme, co všechno prodej nemovitosti obnáší a s čím vším Vám můžeme pomoci.

Na základě všech informací o nemovitosti, včetně osobní prohlídky, provedeme průzkum současného trhu a odhadneme prodejní cenu Vaší nemovitosti.

Poté pro Vás vytvoříme kompletní dokumentaci k nemovitosti, a to včetně fotodokumentace. Nemovitost profesionálně nafotíme, natočíme video a vytvoříme 3D virtuální prohlídku.

Jakmile budeme mít k nemovitosti veškeré potřebné informace a fotografie, vytvoříme inzerát, který budeme propagovat na našich webových stránkách, na naší facebookové stránce a na dalších inzertních serverech. Díky cílené reklamě jsme schopni Váš inzerát dostat k širšímu spektru lidí.

Prohlídky s potenciálními zájemci o nemovitost provádí vždy naši zkušení makléři, kteří s Vámi celým procesem budou také procházet. O všech zájemcích Vás budeme vždy informovat a budeme společně diskutovat o Vašich preferencích.

Po výběru toho správného zájemce rádi pomůžeme s financováním koupě nemovitosti a sepíšeme rezervační smlouvu. Zájemci poskytneme hypoteční poradenství a budeme komunikovat s bankou, abychom předešli zbytečným časovým prodlevám.

Všechny tři strany, tedy prodávající, kupující i zprostředkující, se poté zase u nás společně sejdou a podepíší všechny potřebné dokumenty.

Postaráme se také o byrokratické nezbytnosti, jako je zápis aktualizovaných informací na katastrální úřad atp.

Sepíšeme předávací protokol a předáme novému majiteli jeho zakoupenou nemovitost.

 

Pokud Vás naše služba zaujala, neváhejte se nám ozvat prostřednictvím emailu info@greenproperty.cz nebo na telefonním čísle +420 774 279 450.

Prosíme, vyplňte nezbytné údaje.

Telefon
Email
Městská část

Dispozice


Green Property s.r.o.
Nekázanka 880/11
110 00 Praha 1 - Nové Město
IČO 29055253
DIČ CZ29055253