arrowUp

O nás

KDO JSME?

Jsme realitní kancelář a na trhu nemovitostí působíme již přes 10 let. Díky těmto mnohaletým zkušenostem máme za sebou viditelné a skutečné výsledky. Vytvořili jsme si základnu spokojených klientů, kteří nám stále s důvěrou svěřují své nemovitosti.  K naší práci totiž přistupujeme s maximálním nasazením, zodpovědností a péčí.

Sídlíme hned v centru Prahy na adrese Nekázanka 11 a Praha je proto naší ústřední lokalitou, kterou dokonale známe. 

Rádi Vám pomůžeme s prodejem, anebo pronájmem Vaší nemovitosti, a to od bytů, přes rodinné domy, činžovní domy až po komerční, kancelářské prostory a pozemky. Mimo to, Vám dokážeme podat také kompletní poradenství, odhadnout cenu nemovitosti či pomoc s financováním nemovitostí.

Snažíme se o to, aby spokojenost byla vždy číslo jedna našich obchodů, a proto při práci s Vámi využijeme všech dostupných nástrojů, které máme. Spolupracujeme s řadou profesionálů, kteří nám pomáhají odvádět kvalitní a plnohodnotnou práci. Profesionální marketing pro Vás vždy děláme s perfektní fotodokumentací a videem, 3D virtuálními prohlídkami, homestagingem a bezkonkurenční reklamou na sociálních sítích.

Pokud chcete ušetřit svůj čas při řešení prodeje či pronájmu, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci!


Green Property s.r.o.
Nekázanka 880/11
110 00 Praha 1 - Nové Město
IČO 29055253
DIČ CZ29055253